ZÁRUKA:

Na produkty distribuované spoločnosťou Batz Hungary Kft. poskytujeme 2-ročnú záruku nasledovne:

- Predávajúci musí podľa zákona do 12. mesiaca od kúpy preukázať, že výrobok nemal skrytú chybu a že porucha výrobku alebo príčina poruchy nastala až po kúpe.

- Od 12. mesiaca do konca dvojročného obdobia však musí zákazník v prípade reklamácie preukázať, že príčina nefunkčnosti existovala už pri kúpe. Ak to kupujúci preukáže (nezávislou odbornou expertízou), môže ešte uplatniť svoje záručné práva.

- Na podrážky poskytujeme 2-ročnú záruku na produkt (napr. v prípade zlomenej podrážky). V týchto prípadoch naši kolegovia len skúmajú, či obuv nebola vystavená nejakému úmyselnému fyzickému poškodeniu (napr. porezaniu) alebo či nebola nadmerne opotrebovaná*.

Kontaktujte, prosím, naše reklamačné oddelenie na https://batz.sk/kontakt/ alebo 06/ 06-26-526-106/35, prípadne na telefónnom čísle 06-26-526-106/35. Pri vybavovaní je nevyhnutné uviesť číslo objednávky, e-mailovú adresu alebo kópiu faktúry/daň.dokladu. K formuláru nezabudnite pripojiť aj fotografiu reklamovaného Produktu. Prosíme Vás o trpezlivosť, kým Vás budú kontaktovať naši kolegovia, ktorí Vám radi vo vybavovaní pomôžu!

V prípade, že ide o produkt zakúpený u predajcu (v predajni), vráťte ho prosím na miesto nákupu, odovzdajte pokladničný doklad a v obchode sa o reklamáciu ihneď postarajú! Ak narazíte na nejaké problémy, zavolajte na linku 06-26-526-106/35 alebo na 06-26-526-106/35.

* Veľmi dôležitá informácia: Ak si všimnete závadu na Vašej obuvi, prosím, nenoste ju ďalej a okamžite nám to oznámte spôsobom uvedeným vyššie, inak môžete kvôli takzvanému "prehnanému noseniu" stratiť svoje práva súvisiace so zárukou na produkt!

Individuálne vložky sú vyrábané s polročnou zárukou a ročnou dobou opotrebovania. Platnosť záruky je možná len vtedy, ak bola individuálna vložka použitá tak, ako je to popísané v používateľskej príručke, ktorá je súčasťou balenia produktu. Okrem účelu použitia musíte v predajni, na mieste objednávky, na bločku/faktúre uviesť prípadné námietky kvality a reklamáciu zapísať do reklamačného protokolu. V prípade individuálnych vložiek objednaných v internetovom obchode si môžete uplatniť svoje právo na reklamáciu na e-mailovej adrese egyeditalpbetet@batz.hu.