Klub Batz

Zadajte svoje meno a e-mailovú adresu, aby sme Vás mohli privítať ako jedného z členov Klubu Batz*. Ak sa chcete stať členom Klubu Batz, prečítajte si, prosím, zásady ochrany údajov, akceptujte ich ustanovenia zaškrtnutím políčka vedľa pravidiel, zadajte svoje meno a priezvisko, e-mailovú adresu a stlačte tlačidlo „vstúpiť do Klubu Batz“. Prihlášku musíte schváliť kliknutím na odkaz alebo tlačidlo v potvrdzujúcom e-maile zaslanom na uvedenú e-mailovú adresu!

* Členstvo v Klube Batz nie je to isté ako registrácia na webovej stránke a nenahrádza ju (napr. zbieranie bonusových bodov).

INFORMÁCIE O SPRACOVANÍ ÚDAJOV PRE ČLENOV KLUBU BATZ


Po zadaní údajov a akceptovaní ustanovení zásad ochrany údajov zašleme na uvedenú e-mailovú adresu oznámenie, v ktorom môžete potvrdiť svoje členstvo v Klube. Ak do troch dní nepotvrdíte svoje členstvo v Klube, poskytnuté údaje vymažeme z našej evidencie.

Poskytnutím svojich údajov, akceptovaním ustanovení predpisov o ochrane osobných údajov a potvrdením členstva v Klube dávate svoj výslovný, dobrovoľný, nezávislý, písomný súhlas na to, aby Vám Batz Manufaktúra zasielala upozornenia elektronicky: z odberu upozornení sa môžete kedykoľvek odhlásiť, čím zároveň ukončiť členstvo v Klube. Z odberu sa môžete odhlásiť kliknutím na odkaz „odhlásiť sa“ na konci každého newslettera alebo zaslaním e-mailu na adresu info@batz.sk.