Doprava

Packeta výdajné miesto a automaty

Produkty objednané na výdajné miesta Packety môžete bezplatne vrátiť do 14 dní z akéhokoľvek odberného miesta Packeta Z-Point (teda nie z balíkomatu Packeta Z-box!!!).

Výdajné miesta Packeta Z-point nájdete takmer na každom rohu – Packeta má najširšiu sieť výdajných miest na Slovensku a v Českej republike. Výdajné miesta sú väčšinou malé obchody nachádzajúce sa na frekventovaných miestach, napríklad v obchodných centrách alebo v dopravných uzloch. O ich presnej polohe a otváracích hodinách sa môžete jednoducho informovať v aplikácii Packeta alebo na našej webovej stránke.

Balíkomaty sú k dispozícii nonstop na území SR!

Tento spôsob doručenia môžete využiť len s platbou vopred bankovou kartou alebo bankovým prevodom!


O príchode zásielky na výdajné miesto a o kóde budete informovaní SMS správou a e-mailom. 

Vrátenie: Vložte vyplnený formulár pre vrátenie tovaru do krabice, zatvorte ju, zabaľte zásielku, choďte na najbližšie výdajné miesto Packeta Z-point a dajte kolegovi na mieste nasledujúce identifikačné číslo: „95113620“. Bezplatné vrátenie nie je možné posielať z balíkomatu Packeta (Z-box), iba z výdajného miesta Packeta (Z-point)!!!

Vrátenie technickej peny potrebnej na výrobu individuálnej vložky: Zabaľte technickú penu, choďte na najbližšie výdajné miesto Packeta Z-point a kolegovi na mieste balíka dajte identifikačné číslo: „95113620“. Technickú penu nie je možné bezplatne vrátiť z balíkomatu Packeta (Z-box), iba z výdajného miesta Packeta (Z-point)!!!

Zákaznícky servis odmietne prijať vrátené balíky tovaru po uplynutí 14. dní alebo bez obalu s tým, že budú vrátené zákazníkovi s poplatkom za dobierku 15 eur!

 

 

Náklady: vrátane DPH €2.90 (Kurierske poplatky)
Doručenie domov s Packeta

Ak si vyberiete doručenie balíka domov s Packetou, balík Vám doručia domov, na pracovisko alebo na akúkoľvek inú Vami zadanú adresu na Slovensku. Kuriérska služba doručuje balíky v pracovné dni od 8 a do 16 hodiny. O doručení Vášho balíka budete informovaný e-mailom, o predpokladanom čase doručenia e-mailom a SMS správou. SMS obsahuje telefónne číslo kuriéra, ktorý bude doručenie Vášho balíka flexibilne riešiť (čas, miesto). V prípade platby na dobierku účtujeme manipulačný poplatok!

Náklady: vrátane DPH €5.90 (Kurierske poplatky)