O NÁS

Batz Hungary Kft. je jedným z popredných výrobcov komfortnej obuvi v Maďarsku a v strednej Európe. Naši špecialisti obuvníckeho remesla vyrábajú obuv už 30 rokov. Vďaka našim unikátnym postupom vyrábame produkty špeciálnej kvality za prísne kontrolovaných podmienok. Vytvárame nadčasové produkty, ktorých zákaznícku základňu charakterizuje vernosť značke. Do tejto rady zapadá individuálna vložka Batz, ktorá je vyrábaná na základe špeciálneho, unikátneho merania chodidla. Tieto vložky pomáhajú v boji proti plochej nohe, spadnutej klenbe, vybočeným palcom, pätovej ostrohe a bolestiam päty.

Po získaní nespočetných inovačných, odborných a verejných ocenení sme v roku 2014 odštartovali náš doteraz najväčší vývoj. Dali sme si za cieľ vytvoriť komplexný systém, ktorý každému poskytne príležitosť získať jedinečnú, personalizovanú vložku. Veríme, že správna obuv a individuálne vložky do topánok Batz nám môžu výrazne uľahčiť každodenný život tým, že nasmerujú naše držanie tela správnym smerom, ochránia nás pred nárazmi pri chôdzi a tým dlhodobo ochránia zdravie nášho pohybového aparátu. V súčasnosti naše individuálne vložky Batz používa viac ako 250 000 spokojných zákazníkov v mnohých krajinách sveta.

VYROBENÉ PRE TEBA OSOBNE


Počas tvojho života prejdeš viac ako 120 000 km a individuálne vložky Batz môžu byť veľkou pomocou pri správnej podpore tvojej klenby a prevencii zmien nôh. Individuálna vložka Batz je vyrobená pomocou najmodernejších technológií a najmodernejších materiálov na základe unikátneho odtla
ku chodidla. Po počítačovom skenovaní chodidla v predajni alebo na základe odtlačku chodidla v technickej pene naši špecialisti navrhnú individuálnu vložku pomocou 3D softvérového programu na základe dostupných informácií (snímka odtlačku chodidla). Zoznam našich predajcov pracujúcich s unikátnym systémom individuálnych vložiek Batz a najbližšie meracie miesto nájdete v Kde nájdem? menu.