Spôsoby platby

Apple Pay

Bezpečný spôsob online platby priamo z overenej bankovej karty uloženej vo Vašej Apple Wallet. Tento spôsob platby môžu využívať iba najdôveryhodnejšie internetové obchody po overení od Apple.

Platba bankovou kartou cez Barion

Bezpečná platba kreditnou kartou (VISA, Mastercard/Maestro, G-pay, Apple-pay, American Express) s údajmi o kreditnej karte na platforme Barion. Spracovanie a doručenie sa uskutoční po prijatí hodnoty objednávky. Za tento spôsob platby sa v internetovom obchode neplatia žiadne dodatočné náklady!

Google Pay

Bezpečný spôsob online platby priamo z overenej bankovej karty uloženej vo Vašej peňaženke Google. Tento spôsob platby môžu využívať iba najdôveryhodnejšie internetové obchody po overení od Google.

Dobierka


Platba na dobierku. V prípade doručenia kuriérskou spoločnosťou je úhrada objednávky možná aj v hotovosti, aj kartou priamo u kuriéra. V prípade doručenia na výdajné miesto alebo do balíkomatu nie je možné.

Náklady: vrátane DPH €1.49 (Poplatok za dobierku)
Priamy bankový prevod


Platba priamym bankovým prevodom z Vášho bankového účtu do 72 hodín. Do správy uveďte číslo objednávky, inak naši kolegovia nebudú schopní identifikovať Vašu platbu. Spracovanie a doručenie sa uskutoční po prijatí sumy objednávky. Za tento spôsob platby sa v internetovom obchode neplatia žiadne dodatočné poplatky!

Batz Hungary Kft. - K&H Bank
Číslo účtu : HU60-10401055-50526687-71551064