Spôsoby platby

Slovensko
Apple Pay

Bezpečný spôsob online platby priamo z overenej bankovej karty uloženej vo Vašej Apple Wallet. Tento spôsob platby môžu využívať iba najdôveryhodnejšie internetové obchody po overení od Apple.

Google Pay

Bezpečný spôsob online platby priamo z overenej bankovej karty uloženej vo Vašej peňaženke Google. Tento spôsob platby môžu využívať iba najdôveryhodnejšie internetové obchody po overení od Google.

Platba bankovou kartou cez Barion

Zabezpečená platba kreditnou kartou (VISA, Mastercard/Maestro, G-pay, Apple-pay, American Express) s údajmi o kreditnej karte na platforme Barion. Spracovanie a doručenie sa uskutoční po prijatí hodnoty objednávky. Internetový obchod si za tento spôsob platby neúčtuje žiadne dodatočné náklady!

Dobierka


Platba na dobierku. V prípade doručenia kuriérskou spoločnosťou je úhrada objednávky možná aj v hotovosti, aj kartou priamo u kuriéra. V prípade doručenia na výdajné miesto alebo do balíkomatu nie je možné.

Náklady: vrátane DPH €1.49 (Poplatok za dobierku)
Priamy bankový prevod


Platba priamym bankovým prevodom z Vášho bankového účtu do 72 hodín. Do správy uveďte číslo objednávky, inak naši kolegovia nebudú schopní identifikovať Vašu platbu. Spracovanie a doručenie sa uskutoční po prijatí sumy objednávky.

Batz Hungary Kft. - K&H Bank
Číslo účtu : HU60-10401055-50526687-71551064

Czech Republik
Apple Pay

Bezpečná online platba přímo z ověřené bankovní karty uložené v Apple Wallet. Tuto platební metodu mohou po ověření Apple používat jen nejdůvěryhodnější online obchody.