0
Nákupný košík je prázdny.

Doprava a platba

Spôsob dopravy

Pri výbere tejto formy doručenia tovaru Vám naša kuriérska spoločnosť doručí balík priamo k Vám domov či na adresu, ktorú si určíte. Možnosti doručenia sú Vám k dispozícii hneď ako dostanete od GLS e-mail alebo textovú správu s informáciami o Vašom balíku. Pokiaľ zmeškáte prvý pokus o doručenie, máte k dispozícii rôzne možnosti. Obdržíte e-mail alebo textovú správu s odkazom, ktorý Vás zavedie priamo k možnostiam pre doručenie Vášho balíka. Sledovanie balíka je možné TU.

Osobné vyzdvihnutie balíka je možné v centrálnom sklade na adrese Cintorínska 68, 925 06 Čierna Voda (okres Galanta) od 8:00 – 14:00 počas pracovných dní. Tovar Vám vopred nachystáme a prostredníctvom SMS budete vždy informovaní, že máte balík nachystaný.


Pri platbe vopred ( Bankový prevod, platba ONLINE) je cena poštovného do 5kg zvýhodnená na sumu 2,40€.

Spôsob platby

Peniaze za tovar zaplatíte kuriérovi pri prevzatí tovaru.

Akonáhle obdržíme Vašu objednávku, zašleme Vám potvrdzujúci e-mail s kópiou objednávky a potrebnými údajmi na úhradu bankovým prevodom. Ako variabilný symbol je potrebné uviesť číslo objednávky, aby sme platbu správne priradili. Po pripísaní celkovej sumy za tovar a priradení platby Vám tovar odošleme. Je dôležité, aby sme mali Vaše kontaktné údaje správne, z toho dôvodu Vás žiadame o dôslednú kontrolu pri vyplňovaní údajov v nákupnom procese.

Po vytvorení objednávky budete presmerovaní na platobnú bránu banky, kde zadáte potrebné údaje. Pokiaľ bude transakcia autorizovaná, platba prebehne okamžite a tovar expedujeme najneskôr nasledujúci deň, pokiaľ je skladom. Ide o rýchlu, bezpečnú a pohodlnú formu možnosti platby na našom webe. Pri ďalšej platbe už údaje nemusíte vypĺňať, systém si ich bude v prípade Vášho súhlasu pamätať. Údaje o platobnej karte nakupujúceho sa nedostanú k predávajúcemu, ale iba priamo banke.

Pozor, táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých počítačov, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely aj na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklamy. Táto stránka môže obsahovať aj cookies tretích strán. Ak budete pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že Vám vyhovuje aktuálne nastavenie Vášho prehliadača, ktoré však môžete kedykoľvek zmeniť, a to priamo vo svojom prehliadači. Viac informácií o spracovaní Vašich údajov na získate TU OK