Pohodlná, mäkká podrážka
Trochu ťažká.
Papučka je pekná, poskytuje veľmi príjemný pocit na nohe. Bola to dobrá voľba, som spokojný.
Papučky sú pekné, objednal som podľa tabuľky veľkostí, ale bohužiaľ sú veľké.
Veľmi pohodlné, dobré tvarovanie podrážky. Nezaraďuje sa medzi drahšie batz obuvy, ale napriek tomu - mám viac batz papúč - mi nikde neodrela nohu. Môžem len odporučiť. :) :) :) :) :)
Možno by mohli byť o niečo menšie, ale neodvážila som sa kúpiť veľkosť 36. V zásade sa mi páčia, ako všetky doteraz zakúpené produkty.
S veľkosťou som nemal šťastie, takže som to musel poslať späť. Produkt je inak veľmi dobrý a pekný.
Nádherné papuče!
A tvarovanie podrážky je neuveriteľne dobré, ako pri každom výrobku Batz!
Pohodlné, príjemné materiálové papuče. Vložka je na správnom mieste na podrážke, skutočný poklad, pohodlné nosenie po celý deň.
Veľmi pohodlné, veľkosť zodpovedá
Veľmi pekné, ale bohužiaľ veľké.
Pohodlné, mäkké, módne, kvalitné papuče. Som veľmi spokojný.
Veľmi pekné a kvalitné sú papuče, ale trochu úzke pri priehlavku, dúfam, že sa roztiahnu, pretože takto nie sú pohodlné.
Obvyklá kvalita Batz! Presná veľkosť, veľmi pohodlné, časom sa ukáže, či budú rovnako trvácne ako doterajšia obuv Batz.
Príjemné nosenie, farba je veľmi pekná.
Veľmi pohodlné, dobre drží nohu, farba je taká ako na obrázkoch. Veľkosť je úplne vhodná (zodpovedá tomu, čo zvyčajne nosím)
Veľmi stabilné, veľmi pohodlné, veľmi štýlové napr. s džínsami :)
stabilná podrážka, vrchná časť dobre drží nohu, pohodlné nosenie